top of page

DANKOWSKI POMOC DROGOWA GDAŃSK, GDYNIA - LAWETA, HOLOWANIE

DANKOWSKI POMOC DROGOWA GDAŃSK.JPG

DANKOWSKI POMOC DROGOWA GDAŃSK, GDYNIA - HOLOWANIE - LAWETA – Twój partner pomocy drogowej w Gdańsku i Gdyni. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług lawety i holowania, zapewniając szybką i skuteczną pomoc na drodze 24/7. Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej gamie specjalistycznego sprzętu, jesteśmy w stanie sprostać każdej sytuacji, od awarii pojazdu, przez kolizje, aż po transport specjalistyczny.

DANKOWSKI POMOC DROGOWA GDAŃSK
LAWETA, HOLOWANIE GDAŃSK, GDYNIA

Profesjonalna pomoc drogowa od 15 lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, terminowość i konkurencyjne ceny. Oferujemy kompleksową pomoc i doświadczony zespół specjalistów, którzy zawsze stawiają klienta na pierwszym miejscu. Wybierz Pomoc Drogową Dankowski - Twojego zaufanego partnera na drodze.

  • Holowanie i transport samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz busów.

  • Holowanie i transport większych pojazdów za pomocą ciężarowej lawety z platformą hydrauliczną i widelcem.

  • Posiadamy lawety o różnych ładownościach, w tym do 3,5 tony oraz do 10 ton.

  • Usługa wypompowywania paliwa w przypadku błędnego tankowania.

  • Przewóz maszyn budowlanych.

Pomoc Drogowa Gdańsk & Gdynia:

Nasza oferta obejmuje kompleksową pomoc drogową, holowanie i usługi lawetą w całym regionie Trójmiasta. Dzięki strategicznemu rozmieszczeniu naszych jednostek, możemy szybko reagować na wezwania w Gdańsku, Gdyni oraz okolicznych miejscowościach.

Laweta Gdańsk & Gdynia:

Zapewniamy transport pojazdów uszkodzonych, niesprawnych oraz nowych na terenie Gdańska, Gdyni i nie tylko. Nasze lawety są przystosowane do bezpiecznego przewozu różnorodnych typów pojazdów, co gwarantuje ich nienaruszony stan przy dostawie do miejsca docelowego.

Holowanie Gdańsk & Gdynia:

W przypadku awarii lub wypadku, nasza szybka i efektywna usługa holowania jest do Twojej dyspozycji. Rozumiemy stres związany z takimi sytuacjami, dlatego działamy z myślą o minimalizacji Twoich niedogodności, oferując zarówno holowanie, jak i wsparcie w dalszych krokach po zdarzeniu drogowym.

Dlaczego DANKOWSKI?

Wybierając DANKOWSKI POMOC DROGOWA, decydujesz się na profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie klienta, dlatego każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Oferujemy konkurencyjne ceny i transparentne warunki współpracy, co czyni nas liderem w branży pomocy drogowej na terenie Gdańska i Gdyni.

bottom of page